BIM WORLD MUNICH 2019

Dávame do pozornosti, že aj tento rok sa bude konať BIM World MUNICH 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 26.- 27. Novembra 2019 v ICM International Congress Center, Mnichov, Nemecko.

Ide o najväčšiu platformu digitalizácie stavieb, trhu s nehnuteľnosťami a územného plánovania v nemecky hovoriacich krajinách, kde môžete vidieť 180 vystavovateľov a vypočuť si 200 speakrov.


Získajte 25% zľavu z účastníckeho poplatku s využitím zľavy pre partnerov BIMaS zadaním kódu BIM-bimas pri registrácii na www.bim-world.de/registration


Inovačný hotspot BIM WORLD: „the BIM TOWN“

Po veľkom úspechu „BIM Town“ a odovzdávania cien BIM / Smart Construction Award 2018 sa tento rok na BIM WORLD opäť vráti inovačná zóna. BIM Town je trhom pre všetkých inovátorov, disruptorov, začínajúcich a výskumných a vývojových tímov, kde môžu prezentovať svoje digitálne produkty a služby pre návrh, výrobu, výstavbu a správu nehnuteľností a našich inteligentných miest a dodatočne prezentovať svoje inovácie na pódiu „BIM Innovation stage“. V roku 2019 je Svetový pohár v oblasti inteligentných budov a inteligentných stavieb opäť súčasťou BIM World MUNICH.


O BIM World Mníchov

BIM World Mníchov (orig. BIM World MUNICH) podporuje digitálnu transformáciu v stavebníctve. Od roku 2016 je BIM World Mníchov najnavštevovanejšou a najvýznamnejšou sieťovou platformou v regióne D-A-CH, ktorá pomáha národným a medzinárodným kľúčovým hráčom v oblasti digitalizácie stavebníctva a realitného priemyslu zdieľať svoje odborné znalosti a objavovať úplne nové riešenia svojich denné výzvy. Táto akcia sa koná každoročne a pozostáva z obchodnej výstavy s viac ako 120 vystavovateľmi inovatívnych riešení BIM, IT aplikácií a nových technológií IoT, dvojdňovej medzinárodnej konferencie a rôznych breakoutov s projektmi BIM. Okrem toho založením BIM TOWN v roku 2018 otvorí BIM World svoje dvere do budúcich inovačných laboratórií európskych mladých podnikateľov. Zainteresované začínajúce podniky môžu podať svoju žiadosť online: http://www.innovationworldcup.com/iot-wt/categories/bim-smart-construction-award/


BIM World Mníchov je v regióne najnavštevovanejšia a najvýznamnejšia sieťová platforma pre budovanie informačných modelov a koná sa už po 3. rok v Medzinárodnom kongresovom centre v Mníchove (ICM) v dňoch 27. a 28. novembra 2018. Viac ako 120 vystavovateľov ukáže rôzne digitálne trendy v stavebníctve a stretne sa tu okolo 4 000 očakávaných návštevníkov. Spolu s 2-dňovou medzinárodnou konferenciou s poprednými odborníkmi z oblasti stavebníctva a realitného priemyslu sa BIM Town, nová oblasť inovácií, stane vrcholom BIM World MUNICH 2018. Inovatívne IT a IoT začínajúce podniky majú šancu nasadiť svoje inteligentné produkty a riešenia a získať ocenenie BIM / Smart Construction z Innovation World Cup® Series. Zainteresované začínajúce podniky môžu podať svoju žiadosť online: http://www.innovationworldcup.com/iot-wt/categories/bim-smart-construction-award/ BIM určuje digitálnu budúcnosť odvetvia stavebníctva a nehnuteľností! Internet vecí vstúpil do stavebníctva. Vnútroštátni a medzinárodní kľúčoví hráči budú hovoriť o modulárnej budove, inteligentných budovách IoT, zachytení 3D reality a ukázať, ako ich inteligentné riešenia BIM a aplikácie VR / AR pomáhajú konštruktérom vizualizovať model VR / AR projektu, ktorý konštruujú, aby boli schopní sledovať a zlepšovať každý tok budúcej stavby.

Na podujatí môžete vidieť BIMobject, Trimble, Nemetschek Group, BIMwelt Systems, Autodesk, Bentley Systems a ďalších.


Program BIM World Mníchov zahŕňa praktické poznatky a jedinečné prípadové štúdie pre profesionálov v nasledujúcich oblastiach:

• Facility Management • BIM v udržateľnej architektúre • BIM v plánovaní infraštruktúry • BIM pre architektov a inžinierov, • BIM a zákony • Priemyselné budovy • BIM naprieč životným cyklom


Viac info na www.bim-world.de

Neprehliadnite
Najnovšie články
Archív
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
FOUNDING MEMBERS
MEMBERS
CADStudio_Arkance_logo_transition_hor.pn
Tekla-A-Trimble-Solution-Vertical-Color-
IDO Hutny projekt.png
Morocz tacovsky biele bez pozadia.png
STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
STRABAG s.r.o.
LOGO BEELI.jpg
DE bez podkladu.png
PaRELI Logo.png
JANELE - LOGO_edited.png
Valbek prodex.PNG
Colas.png
logo-doprastav.jpg
eurovia logo bez pozadia.png
semmelrock bez pozadia.png
LUCRON_bez pozadia.png
logo_dpb_vyska.png
wienerberger bez pozadia.png
zssk.png
Dronity_bim_logo_fix.png
logo_ingos_priehladne.png
Systemair.png
Lansky logo bez pozadia.png
ABOUT US

​BIM association Slovakia associates subjects that are actively interested in the Building Information Modeling and that are involved in the implementation of BIM in  the construction industry.

CONTACT

BIM asociácia Slovensko
Ul. 29. augusta 36/C
811 09 Bratislava

TEL.: +421910 955 539

E-MAIL: bim@bimas.sk

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon